Школа стійкості університетів (11-12 березня)

неділя, 12. 03. 2023

Колеги, дуже крута подія планується 11-12 березня - Школа стійкості університетів, де співорганізаторами стали провідні ЗВО України!

Яким є внесок університетів в нашу життєстійкість під час війни? Як забезпечити органи влади найкращою експертизою для післявоєнного відновлення та сталого розвитку? Як університети можуть повернути таланти до України? Як зробити вступну кампанію-2023 успішною для України?

З цими викликами як державі, так і університетам доведеться працювати вже зараз. Саме тому 11-12 березня на базі Київської школи економіки Kyiv School of Economics провідні українські заклади вищої освіти зберуться, аби поділитися своїми знаннями та досвідом.

Запрошуємо усіх охочих долучитися до дводенної Школа стійкості університетів, в рамках якої відбудеться серія мозкових штурмів у форматі «світового кафе», а також відкриті дискусії за участі представників найкращих ЗВО країни.

Ознайомитися з програмою: https://bit.ly/3YpjLCh

Зареєструватися на відкриті дискусії та сесії: http://bit.ly/3ZMG6uN

Секції «світового кафе»: життєдіяльність кампусу, якісна дистанційна освіта, психічне здоров’я, академічна доброчесність, міжнародні партнери.

Тематика панельних дискусій:

- «Стійкі університети». Будемо говорити про те, як зробити життєстійкість частиною інституційної культури університету, та як виглядає лідерство і система управління в стійкому університеті.

- «Суспільно відповідальні університети». Поговоримо про те, як українські університети мають змінювати наше суспільство для відновлення країни.

- «Відтік мізків і роль університетів у припливі талантів в Україну». Дискусія про роль університетів у поверненні талановитих українців додому і залученні іноземців до процесу відновлення України.

Учасники Школи стійкості університетів:

 

Повернутись назад