Виставка Артура Солецького "Можливість/дійсність"

понеділок, 08. 04. 2019

26 березня 2019 о 16.00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б) відбулось відкриття першої персональної виставки молодого художника, випускника кафедри монументального живопису Артура Солецького «Можливість/Дійсність».

Концептуальний проект «Можливість/Дійсність» відображає спробу актуалізації ролі та позиції глядача у мистецьких подіях. Дослідження досвіду комфортності виставок чи зображеного дозволить глядачеві поглянути на себе збоку, дасть змогу аналізу самого себе в межах експозиції та своїх почуттів.

«Можливість – це майбутнє в сьогоденні. Зупиніться, відпочиньте від власних думок та довкілля… Бо саме зараз ви створюєте свій світ», - говорить куратор виставки Людмила Смакова.
Митець актуалізовує експозиційний простір, використовуючи як традиційні мистецькі підходи до вирішення проблематики творчості, так і новітні технології.
Як зазначає сам автор: «Відсторонившись від своїх робіт я можу подивитися на них як на самостійно існуючий організм, що вступає у діалог з глядачем…»

Солецький Артур Олександрович народився 15 квітня 1996 р. у м. Вінниця. Під час успішного навчання у Львівській національній академії мистецтв на кафедрі монументального живопису, в автора сформувалося розуміння особливостей мистецького процесу. Активні творчі пошуки митця у різних жанрах мистецтва (живописі, графіці, інсталяції, відео- та ленд-арті) та досвід експонування закордоном аргументує великий творчий потенціал.

Куратор виставки: Смакова Людмила

Фотозвіт: Олег Лядик.

Виставка триватиме до 8 квітня.

галерея ЛНАМ