Наказ про зарахування. Рейтингові списки ОР "Магістр". Списки рекомендованих до зарахування на ОР "Бакалавр".

середа, 07. 08. 2019

Накази про зарахування:

• ОР "Магістр" за кошти фізичних та/або юридичних осіб (тиснути тут)

• ОР "Бакалавр" зі скороченим терміном навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (тиснути тут)

• ОР "Бакалавр" за кошти фізичних та/або юридичних осіб (тиснути тут)

• ОР "Бакалавр" за кошти державного бюджету (тиснути тут)

• ОР "Бакалавр" за кошти фізичних та/або юридичних осіб (тиснути тут)

• Третій освітньо-науковий ступінь доктора філософії за кошти державного бюджету (тиснути тут)

• Третій освітньо-науковий ступінь доктора філософії за кошти фізичних (юридичних) осіб  (тиснути тут)

• ОР "Магістр" за кошти державного бюджету (тиснути тут)

• ОР "Бакалавр" переведені на вакантні місця  (тиснути тут)

• ОР "Бакалавр" за кошти фізичних та/або юридичних осіб (іноземці) (тиснути тут)