Студентська наукова конференція ЛНАМ

середа, 17. 05. 2023

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у щорічній студентській науковій конференції ЛНАМ, яка відбудеться 17-18 травня 2023 року. Цьогорічна тема конференції: Мистецтво та дизайн в умовах війни

Тематичні напрямки конференції:

• Аудіовізуальні мистецтва
  • Образотворче мистецтво
  • Декоративне мистецтво (ремесла)
  • Реставрація творів мистецтва
  • Культурологія
  • Менеджмент мистецтва

Конференція розпочнеться секційними засіданнями 17 травня на факультетах, де будуть презентовані доповіді студентів. Наступного дня відбудеться пленарне засідання, під час якого будуть представлені кращі дві доповіді, відібрані за результатами секційних засідань. Усі учасники конференції отримають іменні сертифікати, а кращі доповіді будуть відзначені.

Участь у конференції
Для участі у конференції необхідно підготувати тези доповіді відповідно до встановлених вимог та узгодити їх з консультантом на кафедрі.

Погоджені тези потрібно надіслати на електронну адресу вашого факультету не пізніше 8 травня. Детальніше про умови участі у конференції, а також вимоги до тез доповідей дивіться за цим
посиланням.

Робоча група факультету розгляне ваші заявки та оцінить якість дослідницької складової ваших тез доповідей. Якщо заявка не відповідатиме вимогам, робоча група може повернути тези доповіді студента на доопрацювання або відхилити їх. Будь-які порушення, такі як плагіат, запозичення, компіляція, фальсифікація, фабрикування тощо, не допускаються і тези з такими порушеннями відхиляються без можливості доопрацювання.