Конкурс на різдвяну листівку

четвер, 22. 11. 2018

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
РІЗДВЯНОЇ ЛИСТІВКИ У ЛНАМ

 

 1. У Конкурсі можуть брати участь студенти 1-6 курсів Львівської національної академії мистецтв та її структурних підрозділів, аспіранти ЛНАМ та випускники ЛНАМ та аспірантури ЛНАМ.
 2. Конкурс проводиться з 31 жовтня по 22 листопада 2018 року включно. Оголошення результатів конкурсу до 1 грудня 2018р.
 3. До розгляду приймаються проекти листівок на різдвяну тематику, виконані згідно технічних вимог, що подані нижче. Проект має містити умовний текст привітання обсягом до 400 символів (допускається наявність вільного простору для подальшої вставки тексту).
 4. Проект листівки на конкурс має бути поданий у форматі JPG розміром до 10 МБ та містити зображення обох сторін листівки в одному файлі.
 5. Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку на участь у визначені терміни в електронному вигляді на пошту info@lnam.edu.ua з позначкою «Різдвяна листівка» до 22 листопада 23:59.
 6. Проект, що отримає найбільшу підтримку має бути поданий у 10-денний термін після оголошення результатів конкурсу у форматі: СMYK, при роздільній здатності 300 dpi, розмір листівки А5 формату двохстороння, вертикальної або горизонтальної орієнтації в форматі PDF у відділ видавництва та інформації ЛНАМ.
 7. Проекти листівок, що містять зображення творів мистецтва, що не належать авторству заявника мають додатково подати скановану копію згоди на використання зображення твору.
 8. Затвердження проектів відбувається Художньою Радою ЛНАМ.
 9. Зміст проекту не повинен суперечити законодавству України. Роботи не повинні містити об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать Учасникам, жодним чином не порушувати вказаних прав третіх осіб. Категорично забороняється використовувати чужі роботи, фрагменти робіт чи ідеї (повністю чи частково) без згоди автора. У разі невиконання цієї умови проект відсторонюється від участі в Конкурсі.
 10. Надсилаючи проект, заявник надає Львівській національній академії мистецтв право на безоплатне, безстрокове використання та на наступні дії: редагування, копіювання роботи (цифрову обробку, фотообробку, друк),  публічну демонстрацію та відтворення, використання роботи у промоційних матеріалах, зокрема, в пресі, інтернеті та в громадському просторі з вказівкою авторства.
 11. Відповідальність за можливі порушення авторського права і усі збитки, спричинені цими порушеннями, несе Заявник.

 

Ректор ЛНАМ проф. Одрехівський В.В.

Повернутись назад