Ukraine Creative Spark Policy Forum 2021

середа, 01. 12. 2021
Ukraine Creative Spark Policy Forum – майданчик для формування стратегічних підходів до підсилення ролі закладів вищої освіти у розвитку креативних індустрій, використовуючи напрацювання програми Creative Spark. Також форум представляє досвід Великої Британії щодо формування взаємодії між системою вищої освіти та сектором креативних індустрій.

Ukraine Creative Spark Policy Forum – щорічний захід із залученням ключових гравців з України та експертів з Великої Британії.
Ukraine Creative Spark Policy Forum 2021 відбудеться онлайн 1 грудня 2021 року.

Запрошуємо до участі:
- представників міністерств, агенцій, фондів та міжнародних організацій,що залучені до розвитку вищої освіти та креативних індустрій в Україні
- представників закладів вищої освіти
- представників креативних індустрій
- представників медіа та незалежних експертів

Робоча мова - українська, передбачений переклад з та на англійську.

Деталі програми та реєстрація: www.creativespark-forum.com.ua

Більше про програму Creative Spark: https://bit.ly/3nmDQKo

У рамках Ukraine Creative Spark Policy Forum 2021 ми ініціюємо створення робочої групи «Вища освіта та креативні індустрії» для спільної розробки дорожньої карти підсилення інституційної спроможності університетів та адаптації викладачів. До групи запрошуються: представники університетів та креативних індустрій, а також розробники політик. Зустріч групи запланована на 8 грудня 2021.

Детальніше про робочу групу та як приєднатись до неї:.www.creativespark-forum.com.ua/home/#group