Вчена Рада ЛНАМ

четвер, 23. 11. 2017

Вчена рада ЛНАМ відбудеться 23 листопада у Актовій залі ЛНАМ о 11:00

Порядок денний

Вручення відзнак Академії працівникам та студентам ЛНАМ.

  1. Звіт аспірантів і докторантів про роботу над науковими дослідженнями. Затвердження тем аспірантів 1-го року навчання. Відповідальний: проректор НР Р. Яців.
  1. Навчальна дисципліна «Естетика» в Академіях мистецтв: історичний і сучасний досвід. Відповідальні: декан ф-ту ІТМ Р. Шмагало, ст. викл. Г. Покотило.
  1. Внесення змін у назви спеціалізацій (освітніх програм) в межах спеціальності 022 Дизайн. Відповідальна: проректор НПР Р. Патик.
  1. Львівська національна академія мистецтв як платформа для розвитку нових мистецьких практик в освітньому процесі. Відповідальний: ректор ЛНАМ В. Одрехівський.
  1. Положення про порядок обліку та реалізації дипломних та курсових робіт у ЛНАМ (у новій редакції). Відповідальний: нач. відділу видавництва та інформації Ю. Новачинський
  1. Положення про діяльність галереї «Пори року». Відповідальний: проректор НР Р. Яців.
  1. Положення про виставкову діяльність у ЛНАМ. Відповідальний: проректор НР Р. Яців
  1. Положення про запобігання порушенню права інтелектуальної власності та забезпечення академічної доброчесності у навчальній, творчій, науковій та науково-дослідній роботі учасників освітнього процесу ЛНАМ. Відповідальний: проректор НР Р. Яців.
  1. Різне.

 

Актова зала

Повернутись назад