Засідання Вченої Ради

четвер, 25. 05. 2017

Засідання Вченої ради ЛНАМ відбудеться 25 травня 2017 року о 11:00 год. в Актовій залі.

1. Факультет ОМІР: питання кадрової, навчальної і творчої роботи.
    Доповідає декан ф-ту ОМІР Шумський І.
  1. Положення про запобігання порушенню права інтелектуальної власності та забезпечення академічної доброчесності у навчальній, творчій, науковій та науково-дослідній роботі учасників освітнього процесу ЛНАМ.
    Доповідає проректор з наукової роботи Яців Р.
  1. Положення про порядок обліку та реалізації дипломних та курсових робіт у Львівській національній академії мистецтв.
    Доповідає проректор з наукової роботи Яців Р.
  1. Затвердження порядку продовження навчання осіб, які навчалися у вищих навчальних закладах, що розташовані у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.
    Доповідає юрисконсульт ЛНАМ Бундз Р.
  1. Внесення змін до Положення про стипендіальне забезпечення студентів, аспірантів і докторантів ЛНАМ.
    Доповідає юрисконсульт ЛНАМ Бундз Р.
  1. Затвердження навчальних планів 2017-2018 н.р.
    Доповідає проректор з науково-педагогічної роботи ЛНАМ Шафран Р.
  1. Конкурсні справи щодо обрання на вакантні посади завідувачів кафедр, професорів, доцентів.
    Доповідає учений секретар З. Тканко
  1. Різне.