Відкриття виставки Аліси Ковальчук "Неминуче" у Галереї ЛНАМ

середа, 05. 04. 2023

5 квітня о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв відкриється перша персональна виставка студентки магістерської програми «монументальний живопис» ЛНАМ Аліси Ковальчук.

До експозиції увійдуть живописні твори молодої художниці Аліси Ковальчук, виконані у техніці акварелі у період 2019-2023 років, об’єднані спільною тематикою.

Кураторами проєкту стали студенти кафедри менеджменту мистецтва ЛНАМ Віталія Янцо та Павло Кочут.

Роботи Аліси про складне: про страхи, які переслідують кожну людину. На полотнах, великих і малих форматів, зображено людей, які постали перед своїми найбільшими страхами та переживають різний спектр почуттів: відчай, жах, смуток, біль, тривогу, жаль, горе, розгубленість. Вона старається передати почуття чогось такого, що наближається і чого неможливо уникнути.

Прокручуючи думки про майбутнє, пов'язані з очікуванням негативних ситуацій, особливо тих, на які ми впливати не можемо, хтось закидає свій страх в далекі закутки підсвідомості, із надією що він більше не з'явиться, а хтось готовий дивитись йому в очі.

Це приклад ефективної колаборації художниці, яка представляє свій перший персональним проєкт та арт-менеджерів, які також отримують перший кураторський досвід, що відповідає концепції галереї ЛНАМ як простору для підтримки творчих ініціатив студентської молоді!

Виставка триватиме до 22 квітня 2023 року.

Проєкт відбувається за підтримки Благодійного фонду «Друзі ЛНАМ».

Запрошуємо!

Повернутись назад