Виставка дипломних робіт у галереї ЛНАМ

п'ятниця, 13. 03. 2020

Від 27 лютого по 13 березня 2020 р. в галереї ЛНАМ буде представлено експозицію з вибраних дипломних робіт цьогорічного випуску Магістрів Львівської національної академії мистецтв, що вирізняються оригінальними підходами до художнього вирішення та нестандартним баченням молодими мистцями актуальної проблематики сьогодення.


Презентовано концептуально цілісні та технологічно складні твори, скульптурні об’єкти, монументальний живопис, інсталяції зі скла, художній текстиль, кераміка, метал, сучасне сакральне мистецтво, оригінальні розробки у сфері дизайну тощо. Спільною рисою усіх представлених експонатів є непересічні естетичні якості та високий фаховий рівень виконання, здобутий під час навчання в у найбільшому мистецькому ВНЗ Західної України. Виставка продемонструє широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів та засвідчить присутність у ЛНАМ не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну.

Назву «НАШІ» для проекту обрано не випадково. Нею ми прагнемо підкреслити значущість мистецьких пошуків кожного з випускників, які опісля закінчення Академії творять мистецьке середовище міста та України загалом. Їх сміливість та внутрішня свобода у експериментах засвідчує самодостатність та сформованість молодого покоління митців – випускників Львівської національної академії мистецтв. У липні відбудеться продовження проєкту «НАШІ-2020», де будуть представлені творчі пошуки випускників ступеня Бакалавр.
Проект «НАШІ» демонструє великий творчий потенціал, надзвичайно високу професійну майстерність та непересічне образне мислення цьогорічних випускників Львівської національної академії мистецтв. Ми надаємо можливість молодому поколінню отримати перший виставковий досвід та представити свої навчально-творчі проекти для широкого загалу.

Зазначимо, що у період з 17 до 25 лютого у ЛНАМ тривали відкриті захисти дипломних робіт ОР Магістр усіх випускаючих кафедр.
Відкриття виставки у четвер, 27 лютого о 15:00. Запрошуємо усіх бажаючих!

Повернутись назад