Виставка фотографій Надії Бобків у галереї "Пори року"

п'ятниця, 06. 07. 2018

З 21 червня по 6 липня 2018 року в галереї «Пори року ЛНАМ» експонується персональна виставка Надії Бобків, яка працює в площині пейзажної фотографії «ГОЛОГОРИ – світи горішні». На фотовиставці представлено понад двадцять робіт, зроблених за останні 5 років.

Авторка виводить на перший план особливі місця, які з дитинства захоплюють її, а саме наділені простою естетикою гологорські пейзажі. Основні критерії щодо фотографій — чистота сюжету та гармонія в кадрі. Роботи, котрі не піддавались жодній обробці в графічних редакторах, сповнені внутрішнього світла, тиші й умиротворення, відкривають глибинні почуття та емоції, викликані природою рідного краю, до якої тяжіє Надії Бобків у своїй творчості. 

Фотохудожниця щоразу повертаєтеся туди, щоб зафіксувати ознаки того, як все змінюється впродовж років: які «шрами» з’явились на рідній землі та які нові «кордони» розділяють рідні простори. 

Роботи Надії Бобків досить часто інтуїтивні. Фіксуючи розмай «світів горішніх», вона прагне передати той спокій, який відчуває, перебуваючи у цій місцевості. Саме тому фотографії такі чутливі та привабливі для сприйняття. Це не просто виставка фотографій, це вікно у світ емоцій та переживань фотографа. Через відображення природи вона прагне пробудити в глядачеві неймовірну енергію, бажання жити і дивуватися світу навколо. 

Запрошуємо відвідати експозицію та зануритися в глибокий світ фотографічних експериментів Надії Бобків.

галерея ЛНАМ "Пори року"

Повернутись назад