Виставка кращих дипломів "Наші - 2018" у галереї ЛНАМ

вівторок, 10. 07. 2018

«НАШІ»

Виставка кращих дипломних робіт 2018 р.
у Галереї ЛНАМ
10 липня – 15 серпня 2018 р.
вул. Кубійовича, 35б

10 липня у рамках Вступної кампанії 2018 р. в галереї ЛНАМ буде представлено експозицію з найбільш цікавих, експериментальних дипломних проектів цьогорічного випуску.

Виставка демонструє широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів та засвідчує присутність у ЛНАМ не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну. Презентовано концептуально цілісні та технологічно складні твори, інсталяції, оригінальні розробки у сфері дизайну та художнього текстилю, сучасний іконопис, скульптуру, модерні ужиткові речі, що вирізняються довершеними естетичними якостями та ін. Спільною рисою усіх представлених експонатів є високий фаховий рівень виконання, здобутий під час навчання в у найбільшому мистецькому ВНЗ Західної України. Також в цьогоріч в експозиції вперше представлено тематику наукових пошуків студентів теоретичних спеціальностей (кафедр історії мистецтва та менеджменту мистецтва).

Назву «Наші» ми обрали не випадково. Нею ми прагнемо підкреслити значущість мистецьких пошуків кожного з випускників, які опісля закінчення Академії творять мистецьке середовище міста та України загалом. Їх сміливість та внутрішня свобода у експериментах засвідчує самодостатність та сформованість молодого покоління митців – випускників Львівської національної академії мистецтв.

Проект «НАШІ 2018» демонструє великий творчий потенціал, надзвичайно професійну майстерність та непересічне образне мислення цьогорічних випускників Львівської національної академії мистецтв. Ми надаємо можливість молодому поколінню мистецької молоді отримати перший виставковий досвід та представити свої навчально-творчі проекти для широкого загалу.

Відкриття виставки у вівторок, 10 липня о 15:00. Запрошуємо усіх, формат молодіжний ;-)

Адреса: м. Львів, вул. Кубійовича, 35б (подвір’я лабораторного корпусу)

Години роботи Галереї: понеділок – п’ятниця, 10:00 – 16:00 год.
Контакти: info@lnam.edu.ua, тел.: (032) 253 35 12.

За детальною інформацією звертатись до відділу видавництва та інформації ЛНАМ: info@lnam.edu.ua,
офіційн
і сторінки у Фейсбук: