Виставка "НАШІ. Spring edition" у галереї ЛНАМ

понеділок, 04. 03. 2019

4 березня 2019 р. о 15:00 в галереї ЛНАМ було представлено експозицію з кращих дипломних робіт цьогорічного випуску Магістрів Львівської національної академії мистецтв, що вирізняються оригінальними підходами до художнього вирішення та нестандартним баченням молодими митцями актуальної проблематики сьогодення.

Виставка чинна до 20 березня.


Виставка демонструє широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів та засвідчить присутність у ЛНАМ не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну. Презентовано концептуально цілісні та технологічно складні твори, скульптурні об’єкти, монументальний живопис, інсталяції зі скла, художній текстиль, кераміка, метал, сучасний іконопис, оригінальні розробки у сфері дизайну тощо.

 

Спільною рисою усіх представлених експонатів є непересічні естетичні якості та високий фаховий рівень виконання, здобутий під час навчання в у найбільшому мистецькому ВНЗ Західної України.


Назву «Наші» ми обрали не випадково. Нею ми прагнемо підкреслити значущість мистецьких пошуків кожного з випускників, які опісля закінчення Академії творять мистецьке середовище міста та України загалом. Їх сміливість та внутрішня свобода у експериментах засвідчує самодостатність та сформованість молодого покоління митців – випускників Львівської національної академії мистецтв. Весняна едиція є першою частиною проекту яка презентує здобутки цьогорічних Магістрів, а у липні відбудеться продовження «НАШІ-2019/літня едиція», де будуть представлені кращі дипломи випускників освітнього рівня Бакалавр.


Проект «НАШІ» демонструє великий творчий потенціал, надзвичайно високу професійну майстерність та непересічне образне мислення цьогорічних випускників Львівської національної академії мистецтв. Ми надаємо можливість молодому поколінню мистецької молоді отримати перший виставковий досвід та представити свої навчально-творчі проекти для широкого загалу.

 

Фотографії Олег Лядик

галерея ЛНАМ

Повернутись назад