Виставка "Особистість vs Тоталітаризм"

середа, 01. 02. 2017

1 лютого о 12.00 в приміщенні галереї ЛНАМ відбудеться презентація проекту «Особистість vs. Тоталітаризм» від Меморіального Музею «Територія Терору». Виставка присвячена людям, що не зламались в протистоянні з тоталітарними системами та боролись за незалежність Української держави. Їхні життєві історії буде представлено через призму спогадів, світлин та документів. Виставка покликана розповісти історію перебування Галичини у складі Польщі (1919-1939), тоталітарних СРСР (1939-1941, 1944-1991 рр.) та Німеччини (1941-1944 рр.), а також продемонструвати вплив цих режимів на життя звичайних людей. Музей «Територія терору» засновано в 2011 Львівською міською радою з метою поширення знань про національні, релігійні та політичні репресії, вшанування пам’яті жертв окупаційних режимів, висвітлення діяльності українського руху Опору.

Основна місія — опрацювання, збереження та передача досвіду про тоталітарне минуле; пояснення механізмів функціонування тоталітарних ідеологій для розвитку історичної свідомості суспільства. Музей провадить системну роботу над вивченням, дослідженням, збереженням історичних документів, здійснює інформаційно-освітні заходи серед учнів та студентів. Проект реалізується у ВНЗ Львова за підтримки управління культури ЛМР.

На відкритті будуть присутні представники музею та герої виставки.

Виставка триватиме до 10 лютого.

Важливі події академії

31  Травень Понеділок