Творчий успіх студента ЛНАМ Петра Грицюка

понеділок, 22. 05. 2017

Галерея ЛНАМ була створена у 2015 році з метою надання можливостей молодим митцям демонструвати свій потенціал, творчий доробок та заявити про себе у мистецькому середовищі Львова.

Одним з таких проектів весною 2017 року став проект "Написане" студента  6 курсу кафедри художнього металу ЛНАМ  - Петра Грицюка, який продемонстрував, окрім високого мистецького рівня робіт та сміливості у роботі з різними матеріалами, справжній тандем молодого  митця та куратора.

В період з 4 по 15 травня 2017 року у галереї ЛНАМ  тривав персональний проект молодого художника Петра Грицюка, який  за останній місяць встиг окрім виставки взяти участь у декількох масштабних мистецьких проектах для молоді.

Для прикладу, 5 травня Петро здобув у Києві перемогу у першій  Премії Анатолія Криволапа для студентів українських художніх вишів, а у квітні 2017  в Ужгороді став призером всеукраїнського студентського конкурсу з живопису  «Срібний мольберт», де серед 51 учасників посів ІІІ місце в номінації «Портрет» та спеціальний приз від Voloshyn Gallery.

Перший проект молодого митця не пройшов повз увагу і бізнес середовища. Компанія moyo.ua високо оцінила молодого митця та підтримала його творчі починання.

Для довідки:

Грицюк Петро народився 17 червня 1992 року в с. Прутівка, Івано-Франківської області.

Освіта:

• в 2011 р. закінчив КУПДМ ЛНАМ, відділ художньої обробки металу.
  • в 2011 р. вступив в Львівську національну академію мистецтв, на кафедру художньої оброки металу.
  • в 2016 р. навчався один семестр в Польщі за програмою Erasmus, в Академії образотворчих мистецтв у Лодзі.