З днем державного прапора та днем незалежності

четвер, 23. 08. 2018

ДОРОГІ КОЛЕГИ – СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА ВЕСЬ КОЛЕКТИВ

ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ!

24 серпня все світове Українство – як на Батьківщині, так і в різних країнах світу – відзначає велике загальнонаціональне державне свято – День Незалежності України. У його переддень, 23 серпня, вшановується один із головних національних символів – Державний Прапор України. Ці події є нерозривними за своєю історичною та суспільно-політичною сутністю, символізуючи консолідацію суспільства навколо державотворчих питань у новій історичній реальності. Незалежність України виборювало багато поколінь українців у тривалій перспективі, а синьо-жовтий прапор знаменував народну волю до щасливого життя на рідній українській землі. Українську державність відстоювали і продовжують відстоювати мільйони громадян різних національностей і віросповідань, а нові покоління українців в умовах війни з російським агресором стверджують ідеали нації і на фронті, і в своїй повсякденній праці.

Студенти, аспіранти, педагоги, увесь колектив ЛНАМ активно докладаються до державотворчих процесів якісною освітою, науковими і творчими здобутками. Допомагаючи Українській армії здолати ворога, наша академічна спільнота бере участь у численних гуманітарних акціях, допомагає волонтерам, а також розвиває свої таланти в ім’я престижу української мистецької культури у світі.

З нагоди цих великих державних свят бажаю Вам, Дорогі Колеги, міцної волі до якісних перетворень у суспільстві, снаги до творчих і наукових відкриттів, міцного здоров’я і процвітання, а також Божої опіки над Вами і Вашими Родинами.

Від імені керівництва –

Ректор, професор  Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ