Вітання з Міжнародним Днем студента

неділя, 17. 11. 2019

Дорогі студенти!

Щиро вітаємо Вас з Міжнародним Днем студента!

Українські студенти  посідають особливе місце у творенні нашої держави. Вони  неодноразово доводили, що спроможні не лише сумлінно й наполегливо здобувати знання і показувати високі наукові результати, а й бути найактивнішими учасниками соціальних здвигів – Революції на граніті, Помаранчевої революції та Революції гідності. І сьогодні молодь знову захищає нашу незалежність і територіальну цілісність. Велика вдячність Вам за це!

Сьогодні у Ваших можливостях змінити світ на краще. Перед Вами усе життя, сповнене чудових ідей та грандіозних досягнень. Сподіваємось від Вас  оригінальних творів, сміливих виставкових проектів, конструктивних ініціатив, скерованих на розкриття Вашої ідентичності. Бажаємо Вам невичерпного творчого натхнення, самостійного бачення, креативних рішень, віри в себе та у свій успіх!

Нехай  кожен день буде незабутнім, а Ваші юні серця наповняться радістю спілкування та оптимізмом! Нехай щастить!

Адміністрація Львівської національної академії мистецтв