Вітання з Міжнародним днем студента

вівторок, 17. 11. 2020

ДОРОГЕ НАШЕ СТУДЕНТСТВО!

У вівторок, 17 листопада, в Україні та в усьому світі відзначається Міжнародний день студента. Як день з вшанування пам’яті студентів Чехословаччини, які в далекому 1939 році виступили у Празі проти нацизму і були або страчені, або заслані до фашистських концтаборів, він переріс у міжнародне свято студентської солідарності. В Україні відзначається від 1999 року. За ці роки свято набуло ширшого символічного та смислового наповнення і стало одним з найважливіших свят молоді в усьому світі. 

Цього року Міжнародний день студента матиме ще інші особливості, пов’язані зі світовою пандемією коронавіруса. Консолідація студентської молоді потребує інших, здебільшого дистанційних, форм спілкування, обміну інформацією та формування спільних мистецьких, науково-творчих задумів. У практиці студентів Львівської національної академії мистецтв такі форми знаходять ефективні творчі підходи, про що свідчить реалізація оригінальних арт-проєктів «Міжнародна резиденція European Glass Education» (міждисциплінарна відкрита платформа обміну мистецьким досвідом, співтворення авторських композицій молодими й досвідченими художниками-склярами, за підтримки УКФ), «Franko Laboratorium 2.0. Відродження» в Домі Франка та інших форматів студентської ініціативи. Керівництво ЛНАМ і надалі підтримуватиме цікаві форми творчої і наукової комунікації студентів, заохочує молодь до самореалізації своїх унікальних творчих потенцій у різних форматах спілкування.

В цей святковий день бажаю Вам, дорогі молоді Колеги, міцного здоров’я у Ваших родинах, життєвого оптимізму, реалізації всіх своїх найкращих задумів. Максимально використайте свої шанси на творчі відкриття, які Вам дарує Молодість і наш неповторний Час. 

 

Разом з Вами – Ректор                                   Володимир Одрехівський

Повернутись назад