Вітання з нагоди Дня Гідності

понеділок, 21. 11. 2016

ДОРОГІ КОЛЕГИ – СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА ВЕСЬ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ!

Сьогодні весь Український народ відзначає дорогий серцю кожного громадянина нашої держави День Гідності і Свободи. Нове свято на календарі нашої національної історії позначене особливими почуттями, індивідуальним і загальнонаціональним болем. Три роки тому українська молодь, а за нею й уся свідома частина українського суспільства, піднялися на захист свого європейського вибору, як альтернативи тоталітарному минулому. Революція Гідності перемогла ціною великих втрат – смерті Героїв Небесної Сотні, – після чого розпочалася агресія Росії супроти України, з анексією Криму та окупацією частини Донецької та Луганської областей та ще більшими втратами мирного населення та українських військових. І під час Революції Гідності, і в сучасних обставинах війни з московським окупантом весь колектив Львівської національної академії мистецтв – педагоги і студенти – займають активну громадянську позицію, беручи участь в численних ініціативах як безпосередньо на Майдані, так і в інших заходах – творчих і волонтерських проектах, аукціонах творів мистецтва зі збором коштів на Українську Армію.

У зв’язку з Днем Гідності і Свободи вітаю кожного, хто в той чи інший спосіб разом з усім українським суспільством відстоює ці фундаментальні права людини, бореться за державний суверенітет України, її територіальну цілісність, хто особистими зусиллями наближає день перемоги над агресором. Нехай у Вас і Ваших родинах буде мир і добробут, міцне здоров’я та оптимізм. Дякую Вам за Вашу стійку морально-етичну позицію у важких для України реаліях. Професійна діяльність, якісна освіта та творча самореалізація кожного стануть важливим фундаментом великої і щасливої перспективи нашої держави – України.

Слава Україні! Героям Слава!

Від імені керівництва –

Ректор, професор Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ