Вітання з нагоди Дня Художника

неділя, 08. 10. 2017

ДОРОГІ КОЛЕГИ!

День Художника, який святкується в другу неділю жовтня, спонукає нас – педагогів і студентів творчого навчального закладу – вчергове надати значення нашому фаху, нашій прекрасній професії. Кожен, хто свого часу приймав рішення навчатися «на художника», мав свою особисту мотивацію, пояснюючи її своїм покликанням. І вже кожен, хто закінчив Львівську національну академію мистецтв упродовж більш ніж 70-літньої її історії, переконався в тому, що цей вибір не був випадковим, і що професія Художника дарувала і продовжує дарувати кожному крила творчості, спонуку до якісних перетворень у суспільному житті, в наданні міжособистісній комунікації глибших духовних та естетичних смислів.

Сьогодні Львівська національна академія мистецтв – це місце зустрічі видатних творчих індивідуальностей, відомих у світі митців та потенційних молодих художників. Водночас – це центр притягання усіх, хто чує себе причетними до творення нових художньо-естетичних цінностей, які репрезентують Україну в світі. З нагоди Дня Художника вітаю всіх членів нашого колективу – професорів, викладачів, майстрів і лаборантів, студентів та аспірантів, усіх, хто забезпечує життєдіяльність нашої Академії! Міцного здоров’я Вам і Вашим Родинам, життєвої енергії та оптимізму, нових вершин у ствердженні високого суспільного статусу Художника,

від імені керівництва і Вченої ради бажає

Ректор Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ

Важливі події академії