Вулична виставка "5 років/1 день"

вівторок, 15. 09. 2020

15 вересня в подвір’ї Львівської національної академії мистецтв буде представлена одноденна виставка молодих художників, що активно працюють в різних напрямках сучасного мистецтва та у свій час реалізували персональні проєкти у галереї ЛНАМ. Акція приурочена до 5-тиріччя діяльності арт-простору та реалізується в рамках проєкту «Комунікаційна кампанія галереї ЛНАМ»  за підтримки Українського культурного фонду. 

Як зазначають організатори: «Від початку діяльності галереї у 2015 р. ми прагнули розвивати не лише внутрішній експозиційний простір, але й максимально залучати подвір’я, щоб в ньому також вирувало мистецьке життя. І саме така мистецька акція, що комплексно продемонструє творчість випускників і відбудеться одночасно із початком навчального року для першокурсників 2020 р. стане важливою для комунікації із містом, фаховою спільнотою та новими аудиторіями. 

Відвідувачі виставки матимуть унікальну можливість за ОДИН день побачити П’ЯТИРІЧНУ історію, познайомитись із творчістю  молодих митців, персональні виставки яких було презентовано у галереї ЛНАМ від 2015 року до сьогодні. Даний захід має на меті також  надихнути та вмотивувати студентів на активну творчу діяльність під час навчання, адже кожен із них в майбутньому може організувати персональний проект у галереї. 

До експозиції увійдуть твори молодих та перспективних художників, випускників ЛНАМ. Серед них: Макар Москалюк, Ліля Студницька, Дзвінка Загайська, Ольга Кузюра, Ксенія Жижій, Маріанна Вахняк, Роман Хрущ, Зірка Савка, Петро Грицюк, Руслан Лучко, Ян Левша, Ольга Баландюх, Микола Курилюк, Артур Солецький, Ольга Якторович, Гейза Дьорке, Олег Філевич, Наталя Пігула, Марія Уторова, Анна Варшаська, Інні Делієва та ін. 

Проєкт «Комунікаційна кампанія галереї ЛНАМ», що отримав підтримку Українського культурного фонду, приурочений до 5-тиріччя діяльності галереї та має на меті посилити її просвітницьку функцію, суттєво розширити кола аудиторій та популяризувати професійне молоде мистецтво львівської школи серед широких мас. 

Галерея ЛНАМ – перший у Львові арт-простір, для підтримки та популяризації творчих ініціатив молоді. Сучасно обладнана галерея, заснована як підрозділ Львівської національної академії мистецтв як своєрідний «інкубатор» авторський та колективних проектів студентів та випускників Академії. 

Виставка буде представлена в подвір’ї ЛНАМ лише один день, 15 вересня з 10:00 до 18:00. Запрошуємо!

Повернутись назад