Хакатон із розробки креативного хабу у ЛНАМ

середа, 26. 06. 2019

26-27 червня в Академії проходитиме хакатоні із розробки концепції створення Креативного хабу ЛНАМ.

Учасниками хакатону стануть студенти, випускники, викладачі ЛНАМ та інших ЗВО Львова, дизайнери, архітектори, представники міських структур і громадських організацій, а також студенти та викладачі ВНЗ-партнера ЛНАМ – Школи мистецтва та дизайну м. Кардіф, Велика Британія (Cardiff School of Art and Design).

Протягом двох днів близько 40 учасників в робочих групах працюватимуть над ідеями наповнення та функціонування простору, створюватимуть фінансові й управлінські моделі – у супроводі досвідчених експертів і модераторів.

Робоча мова заходу - англійська.

Відкриття хакатону відбуватиметься за підтримки "Інституту стратегій культури", а завершення та підсумок – за участі представників міста та Британської Ради в Україні.

Хакатон організовується Львівською національною академією мистецтв спільно з Cardiff School of Art & Design та  PPV Knowledge Networks, що є партнерами в тристоронньому проекті "Львівське дизайнерське партнерство" (Lviv Design Partnership).


Подія реалізовується за підтримки Британської Ради в рамках програми Creative Spark, п'ятирічної ініціативи, спрямованої на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки.
Повернутись назад