З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ та ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

понеділок, 23. 08. 2021

ДОРОГІ КОЛЕГИ – СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ,

ВИКЛАДАЧІ ТА ВЕСЬ КОЛЕКТИВ

ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ! 

24 серпня все світове Українство відзначає своє головне загальнонаціональне державне свято – День Незалежності України. У його переддень, 23 серпня, вшановується один із головних національних символів – Державний Прапор України. Ці події пов’язані між собою не лише символічно, але й у самій суті державотворення, як реалізація споконвічних прагнень багатьох поколінь українців розбудовувати нові стандарти життя на рідній українській землі. 

2021 року минає вже три десятиліття, коли на сучасній мапі світу закріпився новий суб’єкт політичної історії – держава Україна. Студенти, аспіранти, педагоги, увесь колектив ЛНАМ були і продовжують бути активними співтворцями нашої Незалежності, активно докладаючись до державотворчих процесів якісною освітою, вагомими науковими і творчими відкриттями. Найкращі наші здобутки уже стали інтегральною частиною високого культурного іміджу України у світі. Виставки, комплексні науково-творчі проєкти, монографії, авторські розробки в різних галузях образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва, реставрації, дизайну, теорії, історії та менеджменту мистецтва на сьогодні дедалі масштабніше репрезентують українську ідентичність, великий творчий потенціал Нації. ЛНАМ активно комунікує з численними мистецько-освітніми осередками у світі, взаємодіє з партнерськими закладами при вирішення актуальних професійних задач. Чуємо себе вмотивованими для реалізації нових творчих і наукових задумів, в присвяті рідній Батьківщині. 

    З нагоди великих державних національних свят бажаю Вам, Дорогі Колеги, міцної волі до якісних перетворень у суспільстві, снаги до нових творчих і наукових здобутків, міцного здоров’я і процвітання, а також Божої опіки над Вами і Вашими Родинами.

 

    З повагою – в. о. Ректора Р. Патик

 

Повернутись назад