З Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України

неділя, 23. 08. 2020

ДОРОГІ КОЛЕГИ – СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА ВЕСЬ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ!

24 серпня все світове Українство відзначає своє головне загальнонаціональне державне свято – День Незалежності України. У його переддень, 23 серпня, вшановується один із головних національних символів – Державний Прапор України. Ці події символізують єдність суспільства в питаннях державотворення, споконвічні прагнення багатьох поколінь українців розбудовувати нові якісні стандарти життя на рідній українській землі. Українську державність відстоювали і продовжують відстоювати мільйони громадян різних національностей і віросповідань, а нові покоління українців стверджують ідеали нації в умовах нової історичної та комунікативної реальності.

Студенти, аспіранти, педагоги, увесь колектив ЛНАМ активно докладаються до державотворчих процесів якісною освітою, науковими і творчими здобутками. За останні роки нашій академічній спільноті вдалося поглибити сприйняття мистецтва та інтелекту в житті суспільства. Відбулося чимало виставкових заходів, презентацій, видано багато книг, які в різних сучасних формах репрезентують українську ідентичність. Водночас у наших професійних колах зростає значення культурно-мистецької дипломатії, активної взаємодії львівської мистецької школи з партнерськими закладами освіти і науки в світі. Шляхом поглиблення творчих кваліфікацій педагоги, аспіранти і студенти ЛНАМ суттєво збагачують досягнення Української держави на культурній мапі світу.

З нагоди цих великих державних свят бажаю Вам, Дорогі Колеги, міцної волі до якісних перетворень у суспільстві, снаги до творчих і наукових відкриттів, міцного здоров’я і процвітання, а також Божої опіки над Вами і Вашими Родинами.

З повагою – Ректор  Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ