Закарпаття запрошує студентів-митців на "Срібний мольберт"

вівторок, 18. 04. 2017

Для участі у конкурсі з живопису “Срібний мольберт” проводиться попередній відбір.
Реєстрація заявок-анкет і попередній відбір претендентів триватиме до 18 квітня 2017 року.

Конкурс проводиться серед студентів 2-6 курсів вищих навчальних закладів України III-IV рівня акредитації, які навчаються за спеціальностями «образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» і «дизайн».

Головним завданням конкурсу є виконання учасниками образотворчих конкурсних робіт -творів станкового живопису. Конкурсні роботи виконуються і оцінюються у трьох номінаціях: двох жанрових (олійний живопис) – «Міський пейзаж» і «Портрет» та одній довільній – «Імпровізація» (олійний живопис або змішана техніка). На виконання робіт у кожній номінації відводиться один конкурсний день (6 годин). Матеріал – полотно форматом 50х60 см і 60х70 см. Фарби – олія, темпера, акрил.

Подати заявку на конкурс Ви можете на сайті: https://molbert.brovdi.art/

Організатор і оргкомітет забезпечує: безоплатне проживання, харчування і транспортування учасників в рамках конкурсної програми; надання приміщень і локацій для виконання конкурсних робіт; надання полотен, мольбертів, натурників, реквізиту; культурно-екскурсійну програму.

За результатами конкурсу визначаються три переможці у кожній номінації. Призовий фонд становить: за І-е місце – 15 000 грн., за ІІ-е місце 10 000 грн., за ІІІ-е місце – 5 000 грн. Усі конкурсанти отримують сертифікати учасників та пам’ятні подарунки. Конкурсні роботи оформляються і видаються друкованим художнім каталогом.