Засідання Вченої Ради

середа, 24. 03. 2021

Засідання Вченої ради ЛНАМ відбудеться 24 березня 2021 р. в 11 год в Актовій залі ЛНАМ, корпус № 3 (вул. Кубійовича, 35а)

1. Затвердження Положення про Відділ аспірантури та докторантури ЛНАМ.
    Відповідальні: проректор з НР Р. Яців, завідувач відділу аспірантури та докторантури І. Гах
  2. Затвердження Положення про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора мистецтва у ЛНАМ.
  3. Внесення змін до Правил прийому для здобуття вищої освіти у ЛНАМ у 2021р. (Додаток 1).
    Розподіл Ліцензованого обсягу здобувачів вищої освіти ступеня доктора мистецтва у ЛНАМ.
    Відповідальні: проректор з НР Р. Яців, завідувач відділу аспірантури та докторантури І. Гах
  4. Положення про комісію з етики, попередження та боротьби із сексуальними домаганнями та дискримінацією у ЛНАМ.
  5. Затвердження Положення про навчальну літературу у ЛНАМ.
    Відповідальні: завідувач кафедри ХС М. Бокотей
  6. Затвердження Положення про освітні програми у ЛНАМ.
    Відповідальні: завідувач кафедри ХС М. Бокотей
  7. Внесення змін до Положення про вибіркові дисципліни у ЛНАМ.
    Відповідальні:завідувач кафедри ХТ Т. Печенюк.
  8. Затвердження форм Диплому та Додатку до диплому, Академічної довідки.
    Відповідальні:перший проректор ЛНАМ Р. Патик
  9. Атестаційні справи щодо присвоєння вчених звань. Атестаційні справи щодо присвоєння почесних звань.
    Відповідальні: учений секретар З.Тканко.
  10. Різне.