Засідання Вченої ради

вівторок, 28. 09. 2021

Засідання Вченої ради ЛНАМ відбудеться 28 вересня 2021 р. в 14.30год в Актовій залі ЛНАМ, корпус № 3 (вул. Кубійовича, 35а)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про реорганізацію Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ та Косівського фахового коледжу прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ. Відповідальні:директор КІПДМ ЛНАМ Юрчишин Г.М.,
директор КФКПДМ ЛНАМ Стеф’юк Р.Г.

2. Затвердження структури ЛНАМ. Відповідальні: перший проректор Нагірний П.Ю.

3. Рекомендація кандидатур на здобуття Обласної премії в галузі культури, мистецтва, журналістики та архітектури 2021 року. Премія обласної державної адміністрації та обласної ради для працівників наукових установ та закладів вищої освіти. Премія імені Ф.І. Шміта за видатні наукові роботи в галузі мистецтвознавства та культурології з числа студентів закладів вищої освіти та молодих вчених.
Відповідальні: проректор з наукової роботи Лесів Т.В.

4. Затвердження керівників та тем наукових робіт аспірантів ЛНАМ 1-го року навчання.
Внесення змін до тем аспірантів ЛНАМ.
Зарахування та затвердження теми докторанта ЛНАМ.
Відрахування докторанта ЛНАМ у зв’язку із завершенням докторантури.
Відповідальні: проректор з наукової роботи Лесів Т.В.

5. Атестаційні справи щодо присвоєння вчених звань.
Відповідальні: учений секретар ЛНАМ Тканко З.О.

6. Атестаційні справи щодо подання на присвоєння почесних звань.
Відповідальні: учений секретар ЛНАМ Тканко З.О.

7. Затвердження Плану роботи Вченої ради ЛНАМ на 2021-2022 н.р.
Відповідальні:вчений секретар ЛНАМ Тканко З.О.

Різне.