Зустріч з Ларисою Курилас у Музеї ЛНАМ

четвер, 19. 04. 2018

19 квітня о 11:00 у приміщенні Музею ЛНАМ (вул. Кубійовича 38, корпус ЛНАМ № 1, 2 поверх) відбудеться зустріч з архітекторкою Ларисою Курилас , авторкою Меморіалу пам'яті жертв Голодомору у Вашингтоні.

 

Для довідки:
Урочисте відкриття Меморіалу жертвам Голодомору в Україні 1932-1933 рр. відбулось 7 листопада 2015 року в центрі Вашингтона, неподалік Капітолію. Автор пам'ятника – дочка українського вчителя і ветеринара Лариса Курилас. Виросла у Вітоні, штат Іллінойс.Для створення Меморіалу пшеницю пофарбували у білий колір та зісканували лазерним 3D-сканером. Потім зображення імпортували у комп’ютер, який створив форму для створення бронзового рельєфу. Цифровий дизайнер меморіалу Лоуренс Велкер-молодший, як і більшість його колег, про Голодомор довідався, коли надійшло замовлення на створення пам’ятника. Нині він радий, що не лише долучився до історії, а й допоможе багатьом своїм співвітчизникам відкрити її для себе.

Аби підвищити корозійну стійкість рукотворного поля колосків від кислотних дощів, пам’ятник відливали із кремнистої бронзи із додаванням марганцю. Стіни і кам’яні плінтуси меморіалу сягають восьми футів – майже 2,5 метра.Напис на стіні свідчить: "Голод-геноцид в Україні: Пам’яті мільйонів невинних жертв штучно створеного голоду, запланованого й здійсненого в Україні тоталітарним режимом Сталіна".

Натисніть, щоб переглянути відеосюжет з відкриття пам'ятника від української служби «Голосу Америки».

Музей ЛНАМ

Повернутись назад

Важливі події академії

31  Травень Понеділок
14  Травень П'ятниця
22  Квітень Четвер
20  Квітень Вівторок
15  Квітень Четвер
05  Квітень Понеділок
05  Квітень Понеділок