Індекс Маріуша Казани

06.11.2019
Виставка графічного конкурсу «Індекс Маріуша Казани»

Графічний конкурс «ІНДЕКС МАРІУША КАЗАНИ» організовує Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові з 2011 р. Нагорода в конкурсі призначається студентові або випускникові Львівської національної академії мистецтв. Переможець отримує грошовий приз, можливість протягом місяця вивчати графічний дизайн у Варшавській академії мистецтв, а також право на персональну виставку.

Маріуш Казана – польський дипломат, який створив «Галерею Дипломатів» при Міністерстві закордонних справ Польщі. 10 квітня 2010 року він трагічно загинув разом із іншими представниками політичної еліти Польщі під час авіакатастрофи під Смоленськом.

З 2015 р. усі виставки конкурсних робіт відбуваються у галереї ЛНАМ.

Фото з виставок у галереї ЛНАМ з 2015 року


Відео-ролик про виставку 

 

"Свого часу мені пощастило бути першим переможцем премії імені Маріуша казани. Для молодого митця-графіка  це прекрасна можливість проявити себе та показати свої ідеї на професійній виставці. На сьогоднішній день мене, як вже сформованого митця, не перестає тішити рівень робіт, який представляють на конкурс молоді художники. Різноманіття технік та талант молодих надихає на майбутні твори і мене особисто"

Йориш О., керівник напрямку "Компютерна графіка та дизайн", IT STEP ACADEMY у Львові


 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду