Юлія Докучаєва

05.10-10.11.2022
Юлія Докучаєва «Бачити трохи далі долоні»

Після невеликої перерви галерея ЛНАМ відновила активну діяльність і розпочала новий виставковий сезон із персонального арт-проєкту студентки кафедри художнього текстилю, талановитої молодої художниці Юлі Докучаєвої «Бачити трохи далі долоні».

Виставка продемонструвала концептуальний пошук свого «я», зафіксувала певний внутрішній стан, який авторка ретранслювала на глядача оригінальними художніми засобами.

Художниця поставила перед собою запитання «Що ховається під масками наших ароматів, брендів, статусів у соцмережах, друзів за кавою та нових айфонів? Що відбувається, коли ти переступаєш поріг власного дому? На самоті у своїй кімнаті ти стикаєшся зі своїми невдачами, страхами, гріхами. Тебе слухають стіни, обіймають покривала, освітлюють старі ліхтарі з вікна. Кожен предмет символізує характер твоєї особистості. Кожна дрібниця у спальні, крихта на кухні, загублена сережка в коридорі, розкидані вологі рушники у ванній кімнаті – це частина ТЕБЕ.

На цій виставці ви заглянете в чужі долі, відчуєте щось таємниче та крихке. Один лише предмет дасть змогу уявити вам, хто сьогодні ваш сусід. Зайшовши в галерею, ви відчуєте, як зазирнули в замкову щілину та побачите чужі тіні, відбитки пальців і звички. Ця виставка для мене як виклик оголитися, адже вашою сусідкою стану я, а предмети – мої особисті речі…».

Кураторка проєкту – Катерина Кусько

 

 

Відкриття виставки, кураторська екскурсія та atist talk з авторкою

 

Експозиція виставки у галереї ЛНАМ

 

 

 

Юлія Докучаєва

Facebook: Yuliya Dokuchayeva

Instagram: st.jolie

Behance: st_jolie

 

 

Адреса галереї ЛНАМ:
вул. Кубійовича, 35б, Корпус 4, вхід з двору
тел. 032 2533512, info@lnam.edu.ua