Lviv Art Days

20-23.03.03.2019 / 26-28.10.2018
«Lviv Art Days»

У 2018 році долучившись до проекту «Lviv art days» ми вперше вийшли за межі вже звичного для нас експозиційного простору та продемонстрували на огляд широкого загалу творчість 10-х молодих та перспективних художників Анатолія Жука, Андрія Чижова, Артура Солецького, Володимира Когута, Інни Делієвої, Ксенії Жижій, Миколи Курилюка, Назара Симотюка, Петра Грицюка, Руслана Лучка. Їх творчість у комплексі виразно репрезентує високий естетичний та концептуальний мистецький рівень. Цей вихід для нас став не лише проявом готовності до критики творчості представлених митців чи вигуком «я існую», а скоріше – спрагою до взаємодії з глядачем непідготовленим, замисленим у своє рутинне чи, навпаки, святкове.

Пропонований проект мав на меті насамперед показати, які шляхи та творчі методи обирають сьогодні молоді художники на початку своєї професійної діяльності, як їм вдається акумулювати потужний вплив традицій академізму та вміло синтезувати їх із концепціями contemporary art.

Водночас, це прагнення зафіксувати у часі певний етап формування творчої особистості та показати продукт львівської мистецької школи, нову генерацію в обличчі десятьох молодих митців, які активно працюють у найрізноманітніших мистецьких жанрах: живопис, графіка, абстрактна пластика, художнє скло, кераміка та відеоарт. Усі вони мають непересічний творчий потенціал та є активними учасниками сучасного мистецького життя, лауреатами престижних конкурсів та премій. Розвинути індивідуальний талант і виробити власний стиль їм вдалося ще під час навчання. Кожен з них вже обрав свою «нішу» для творчих експериментів, однак чи остаточний цей вибір, як зміниться він в майбутньому і в що зможе трансформуватися? Питання відкрите…Експозицією ми лише декларували/фіксували у часі саме цей період їх творчої діяльності.

У 2019 році - ми запросили відвідувачів завітати до нас та підготували для них експозицію живописних робіт молодих митців. Окрім того, підбірка митців була представлена на основній локації - у музейно-культурному комплексі «Львіварня».

Фотографії робіт з локацій Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького та  Музейно-культурний комплекс пивної історії - Львіварня


Іnstagram: lvivartdays
Facebook:  lvivartdays

 

"Проект Lviv Art days став одним з перших, коли вдбулося моє знайомство з галереєю ЛНАМ, що тоді вийшла за межі академічного простору. Саме на цій події було зконцентровано молодий потенціал мистецького середовища Львова. Ця акція започаткувала співпрацю як з самою галереєю, так і з митцями. Серед інших художників, представлених в рамках цього проекту, молоді вирізнялися нетрадиційними техніками, свіжим поглядом на мистецтво та концептуальністю своїх творів. Особливо виділялися роботи Руслана Лучка, Петра Грицюка та Миколи Курилюка. Їх твори справляли враження, були змістовними, але водночас зрозумілими пересічному глядачеві"

Тислюк Н., директор PM GALLERY 


"Щоразу щиро дивуюся, як сучасно галерея діє щодо промоції молодого мистецтва, і Lviv Art Days - чудовий приклад того, як треба організовувати співпрацю між поки що невідомими, але потенційно геніальними митцями та мисткинями з арт-бізнесом, арт-менеджментом і корпоративними та індивідуальними клієнтами. У цих словах немає зачудування власне роботами хлопців і дівчат (але тільки у цих словах!), які здебільшого ще тільки вчаться в Академії, зате є побажання знайти своє місце під арт-сонцем, а команді галереї - нових ідей та подальшої плідної співпраці"

Колтун О., доцент ЛНУ імені Івана Франка


"Два роки 2018-2019 спостерігала за організацією галереєю ЛНАМ участі молодих художників у проекті "Lviv Art dais". Було цікаво спостерігати за творчими методами, що обирають сьогодні молоді митці.
Організатори обрали, для участі в цьому проекті , дуже цікавих молодих авторів, які мають непересічний творчий потенціал та є активними учасниками сучасного мистецького життя, лауреатами престижних конкурсів і премій.

Цей проект дав можливість вийти за межі галереї ЛНАМ, що дало змогу більшій кількості людей познайомитись з роботами молодих митців"

Жеребецька О., старший викладач Української акадеії друкарства


"Я є великим шанувальником подій, які відбуваються в галузі моди та мистецтва у Львові. Будучи партнером Lviv Fashion Week, коли дізнався про спільне представлення з Lviv Art Days - дуже зрадів. Масштабна локація, простір, великі носії мистецтва: живопис, графіка, абстрактна пластика, художнє скло, кераміка. А поруч покази мод, одяг, атмосфера свята та таймінгу, запах лаку з бекстейджів і багато колег, друзів, знайомих. Це чарівно! Не вірилось що це в нас, а не в Дюссельдорфі, Мілані чи Нью-Йорку!
Все буде АГА!"

Гончаренко А., арт-директор, fashion фотограф, керівник проектів, ГОНЧАРЕНКО продакшн, агенція АГА

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду