НАШІ

«Наші»

Від початку заснування, щороку галерея ЛНАМ репрезентує кращі дипломні роботи випускників творчих спеціальностей ступенів «Бакалавр» і «Магістр». З 2017 року цей проект отримав назву «НАШІ». Експоновані твори зазвичай вирізняються оригінальними підходами до художнього вирішення та нестандартним баченням молодими мистцями актуальної проблематики сьогодення.
Виставка кращих дипломних робіт ЛНАМ демонструє насамперед результати творчих пошуків та експериментів молодого покоління митців в сферах художнього скла, кераміки, металу, текстилю, дерева, графічного дизайну, дизайну інтер’єрів та костюму, сакрального мистецтва, монументального живопису та скульптури, а також засвідчує про присутність у ЛНАМ не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну.
Назву «Наші» ми обрали не випадково. Нею ми прагнемо підкреслити значущість мистецьких пошуків кожного з випускників, які опісля закінчення Академії творять мистецьке середовище міста та України загалом. Їх сміливість та внутрішня свобода у експериментах засвідчує самодостатність та сформованість молодого покоління митців – випускників Львівської національної академії мистецтв.
Цим проектом надаємо можливість молодому поколінню отримати перший виставковий досвід, представити свої навчально-творчі проекти для широкого загалу і тим самим декларуємо їх безпосередню причетність до ЛНАМ.
Проект «НАШІ» демонструє великий творчий потенціал, надзвичайну професійну майстерність та непересічне образне мислення випускників Львівської національної академії мистецтв. Ним ми фіксуємо певний етап розвитку нашої Академії, це своєрідний зріз творчих практик поточного випуску, який надає нам можливість побачити загальну картину рівня дипломних робіт, простежити тенденції розвитку як окремих напрямків та і мистецької освіти в цілому.

Фото Михайла Петріва. Експозиція з виставки у галереї ЛНАМ

Фото Олега Лядика. Експозиція з виставки у галереї ЛНАМ

Експозиція з виставки у галереї ЛНАМ

Експозиція з виставки у галереї ЛНАМ.

Експозиція з виставки у галереї ЛНАМ.

 

"Досить випадково дізнався, взагалі, що в нас існує така галерея «ЛНАМ» від знайомого. На жаль, не було часу так швидко відвідати і от вчора, тільки дійшов. В цілому дуже цікаві експозиції з певним контекстом і думкою але не всі приглянулися до душі. Саме більше мене зацікавив один експонат, сфери на платформі. Вони такі витончені і гарні. Що впишуться в любий інтер’єр і стануть певним дизайном вашого житла. Їхній колір та структура дуже витончені і мені дуже сподобались.

Якщо хтось ще не був то раджу відвідати, хоча б заради цих сфер. Я впевнений, що багатьом вони приглянуться до душі"

Мигит П., студент НУЛП


"Дуже сподобався проєкт "Наші". Серед представлених експонатів дуже багато достойних робіт не просто випускників, а готових митців. За минулі роки я побував не в одному музеї сучасного мистецтва і мушу сказати, що в багатьох випадках презентовані там роботи мають набагато менше ідей, змістів, емоцій і експресії, ніж тут.

Практично в кожному експонаті читається певний задум, є стиль і бачення, хоча з деяких з них, можна впізнати, ким надихалися автори.

Дійсно круто!"

Процик О., макетолог "SEVEN"


"Виставка “НАШІ” - це завжди можливість подивитися, чим жили студенти, які нові ідеї і свіжі тенденції є зараз у мистецтві. Дуже втішним є те, що завжди можна обрати собі роботу до душі. Вони насправді є різними. Скло, кераміка, текстиль, живописні твори...усі вони несуть в собі відбиток складної роботи, проробленої студентами і викладачами впродовж років навчання. Деякі роботи насправді вражають, зокрема на ретроспективній  виставці за п'ять років діяльності галереї звернула увагу на твори з дерева Назара Симотюка та Андрія Савчука. Такий підхід до виконання творчих робіт з дерева був справді неочікуваним!"

Атаманчук С., викладач, Комп'ютерна академія ШАГ


"Найприємніше спостерігати за "ростом" митця. Таку можливість можна отримати, бачачи його дипломні проекти, які визріли з ряду навчальних пошуків в Академії. Виставка кращих дипломних робіт ЛНАМ демонструє експерименти молодого покоління митців в сферах дизайну, декоративно- прикладного мистецтва, монументального живопису та скульптури, що свідчить про широкий спектр у ЛНАМ інноваційних практик, які часто виступають своєрідним синтезом мистецтва"

Зубко Л., науковий співробітник ЛНГМ імені Б.Г. Возницького


 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду

Адреса галереї ЛНАМ:
вул. Кубійовича, 35б, Корпус 4, вхід з двору
тел. 032 2533512, info@lnam.edu.ua