Публікації про галерею ЛНАМ

Публікації про галерею ЛНАМ

В рамках проєкту «Комунікаційна кампанія Галереї ЛНАМ»  бажання комунікувати з ширшими колами поціновувачів мистецтва спричинило потребу у публікації матеріалів, в яких ми розповідаємо про нашу діяльність та про митців, які презентували свою творчість у галереї ЛНАМ у персональних та колективних проєктах від 2015 року.

Спецпроєкт галереї ЛНАМ - це пять публікацій про митців, життя та творчість яких повязана із певними регіонами - Франківщина, Закарпаття, Одещина, Волинь і Вінничина, а матеріали про них опубліковано на регіональних онлайн-платформах.

Про митців із Закарпаття, випускників Львівської академії мистецтв, які вражають та дивують своєю творчістю в Україні та світі ви можете почитати у публікації «6 молодих митців із Закарпаття: спецпроєкт галереї Львівської національної академії мистецтв» в онлайн-виданні VAROSH. У статті - знайомство з тими, чия творчість є виразною-колоритною та несподіваною серед простору актуального мистецтва України, а саме Миколою Молчаном, Гейзою Дьерке, Юрієм Шкрюбою, Вікторією Дорр (Зимомря), Яною Масалович, а також деяких учасників «Відкритої групи».

Про унікальних митців з Франківщини, а саме Назара Симотюка, Петра Грицюка, Руслана Лучка, Миколу Курилюка, Василя Стефанишина, Романа Гайдейчука у статті «Мистецтво родом з Прикарпаття: 6 історій про відомих молодих художників». Це розповідь про шістьох митців, шість творчих історій, шість арт-технік в інтернет-виданні про людей, події, місця «Типовий Франківськ».

Стаття «У Львівській академії мистецтв розповіли про п’ятьох талановитих вінничан, які навчалися в закладі, та їхні історії успіху», опублікована в інтернет виданні «Вінниця.info» розкриває історії успіху п’ятьох талановитих вінничан, які навчалися у ЛНАМ, а саме Марини Наумчук, Дарії Пащенко, Артура Солецького, Сергія Деркача, Богдана Ломоносова.

«Волинь надихає: 9 історій про молодих митців з Волині. ФОТО» - публікація на сайті «Волинь 24» про випускників ЛНАМ родом з Волині - братів Олександра і Володимира Гончаруків, братів Дениса та Максима Шиманських, Давида Артемука, Сергія Радкевича, Юлію Пінкевич, Юлію Ляшук, Вікторію Романчук.

Інна Делієва, Анна Варшавська, Наталія ГромикКостянтин Чорногор, Аліса Білецька - випускники ЛНАМ із Одеси. Про їхню творчіть на порталі «Про|стір» у статті  «Культурна традиція Одеси у творчості випускників Львівської академії мистецтв».

Що означає бути жінкою у світі мистецтва? Чи існують чоловічі та жіночі галузі у цій сфері? У статті «Молоді художниці у галереї ЛНАМ» на сторінці «Гендер в деталях» розмірковують не просто про жінку у мистецтві сьогодення, а про мисткиню у Львівській академії мистецтв, навчальному закладі з давніми традиціями класичної мистецької школи. У спецпроєкті поспілкувалися з п’ятьма молодими мисткинями - Мариною Наумчук, Жанною Петренко, Ксенією Жижій, Надією Собко, Анною Варшавською.

Детальніше про діяльність Галереї ЛНАМ та плани на майбутнє можна знайти на сторінках україномовних друкованих видань та онлайн-платформах, які публікують матеріали про культуру та мистецтво:

- газета «Естет», стаття «Галерея ЛНАМ: Трамплін до успіху молодих митців» (#8/2020, ст. 11-12);

- журнал НСХУ «Обраотворче мистецтво», стаття «Галерея ЛНАМ - простір молодого мистецтва» (#2/2020, ст. 46-47);

 
 
 

 
Галерея ЛНАМ в соцмережах

YouTube: galleryLNAM_channel
Facebook: galleryLNAM
Instagram: gallery_lnam
Telegram: GalleryLNAA 

 

 

 

Проєкт "Онлайн архів виставок у галереї ЛНАМ" реалізовано за підтримки Українського культурного фонду

Адреса галереї ЛНАМ:
вул. Кубійовича, 35б, Корпус 4, вхід з двору
тел. 032 2533512, info@lnam.edu.ua