Каліш Анатолій Йосипович

Каліш Анатолій Йосипович

приват-професор

Народився 25 листопада 1948 році в с.Дубрівка Рівненської обл. В 1969 році закінчив Косівський технікум народних художніх промислів ім. В.І. Касіяна. В 1976 році завершив навчання на кафедрі художньої кераміки Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва. В 1976 році розпочав викладацьку роботу на кафедрі художньої кераміки.

Написано та видано методичні рекомендації для студентів кафедри художньої кераміки: «Основи композиції» - 1 курс ОР «бакалавр», «Чайно-кавовий сервіз» - 2 курс ОР «бакалавр», «Садово-паркова пластика» - 3 курс ОР «бакалавр», «Комплекс керамічних виробів для інтер’єру» - 1 курс ОР «магістр», «Дипломне проектування» - 2 курс ОР «магістр».

В період 1988-2015рр. декан факультету декоративно-прикладного мистецтва ЛНАМ. З 1995 року - доцент кафедри художньої кераміки.

З 2004 року - приват-професор ЛНАМ. У 1994 році – голова ДКК по захисту дипломних робіт в Косівському училищі прикладного та декоративного мистецтва ім. В. Касіяна.

В 2009 та 2014 роках - голова експертної Комісії Міністерства освіти і науки України по акредитації Луцького вищого професійного училища будівництва і архітектури (ВПУБА м. Луцьк).

В 2010р. - голова ДКК по захисту дипломних робіт у ВПУБА м. Луцьк.

В 2012р. - робота в Комісії МОН України по акредитації Одеського художнього інституту Одеської національної академії будівництва і архітектури.

В 2013р. - голова експертної Комісії МОН України по акредитації Київського професійного училища ювелірного мистецтва.

В 2015р. - голова експертної комісії МОН України по акредитації Вижницького коледжу прикладного мистецтва.

У 2018р. - робота в Комісії МОН України по акредитації Вижницького коледжу прикладного мистецтва.

З 1979 року приймає участь у регіональних та міжнародних виставках. Працює в ділянці декоративно-ужиткової та монументально-архітектурної кераміки, малярства.

Твори монументально-архітектурної кераміки встановлені на об’єктах у м.Львів, м.Вінниця, м.Суми, м.Кисловодськ. Твори архітектурної кераміки малярства і роботи в техніці пастелі знаходяться у приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Адреса кафедри:
вул. Кубійовича, 35, Корпус №2, 2 поверх
тел. 032 2761404, ceramics@lnam.edu.ua