Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Майстерні кафедри

Майстерня гутна піч

Унікальна майстерня, де плекаються тисячолітні традиції українського гутництва. Сьогодні, у важких економічних умовах майстерня потребує ґрунтовного та надзвичайно коштовного переобладнання. З цією метою ініційовано кілька проєктів збору коштів, які вже принесли певні результати. Сподіваємося, що дуже скоро студенти, викладачі та гості академії знову зможуть насолоджуватися позитивною гаряччю оновленої гутної печі!

Майстерня холодної обробки скла

Нещодавно майстерня холодної обробки пройшла значну реконструкцію: оновлено електричне обладнання, встановлено додатковий полірувальний верстат, локальне освітлення, оптимізовано робочий простір, придбано абразивні матеріали. Додатково створено нову майстерню піскоструменевої обробки з сучасним потужним обладнанням.

Майстерня термічного формування

У майстерні працюють три широкоформатні муфельні печі, а за грантові кошти придбано значну кількість дрібного обладнання та матеріалів. Тепер студенти мають змогу повноцінно освоювати техніки спікання, прогинання, литва, пат-девер тощо.

Майстерня вітража та розпису

Вітраж належить до найпопулярніших і найдоступніших технік роботи з художнім склом, проте сучасно обладнана майстерня - запорука успіху. Дякуючи залученню грантових коштів, сьогодні майстерня забезпечена матеріалами та необхідним обладнанням на роки. 

Майстерня малої пластики

Популярна в цілому світі техніка малої пластики до сьогодні на кафедрі залишається доволі малозатребуваною та не до кінця освоєною технікою. Проте, докладатимемо максимум зусиль, щоби й ця дивовижна техніка обробки художнього скла була на порядку денному в навчальному процесі. Обладнання та матеріали вже є, залишилося лише освоїти.

Адреса кафедри:
вул. Кубійовича, 35, Корпус №4, 3 поверх
тел. 032 2761400, glass@lnam.edu.ua