Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Знайомство з абітурієнтами освітньої програми художнє скло

18 серпня, 2020 р.

Цьогоріч вступники мають можливість здавати творчі випробування на три різні освітні програми, а згодом робити вибір на користь однієї. Ми вирішили заохотити абітурієнтів, які розважають можливість поступати на освітню програму "Художнє скло", і розповісти про нас, нашу кафедру, нашу діяльність і досягнення. При нагоді в майбутніх студентів ЛНАМ була можливість торкнутися цього фантастичного матеріалу і виконати свою першу роботу з художнього скла власноруч. Зустріч і знайомство відбулося у Музеї скла у Львові, а далі педагоги кафедри Остап Іванишин, Людмила Литвин і Любомир Сікач провели майстер-клас у технолоніях розпису та термічного формування художнього скла. Будемо раді вітати нових членів гарної, теплої сім'ї склярів!

Адреса кафедри:
вул. Кубійовича, 35, Корпус №4, 3 поверх