Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Результати опитування груп інтересів освітніх програм

27 березня, 2021 р.

З метою удосконалення освітньо-професійних програм "Художнє скло", кваліфікаційних рівнів Бакалавр і Магістр, у лютому-березні 2021 р. відбулося опитування серед груп впливу на якість освітнього процесу.

Пропонуємо ознайомитися зі зведеними результатами та висновками.

Опитування груп впливу на якість освітнього процесу

12 лютого, 2021 р.

З метою удосконалення та актуалізації освітньо-професійних програм "Художнє скло", кваліфікаційних рівнів Бакалавр і Магістр просимо долучитися до анкетування серед груп впливу на якість освітнього процесу:

Дякуємо за приділений час! Це суттєво допоможе нам зрозуміти, що потрібно покращити для якісного надання освітніх послуг на кафедрі художнього скла ЛНАМ.

Опитування здобувачів щодо якості освітнього процесу

25 грудня, 2020 р.

З метою опитування здобувачів освіти на предмет їх задоволеності змістом і методами навчання та викладання за кожною дисципліною освітньої програми "Художнє скло" кваліфікаційних рівнів Бакалавр і Магістр, просимо долучитися до анкетування за відповідними курсами:

Захисти кваліфікаційних робіт ОКР Магістр

23 грудня, 2020 р.

У галереї кафедри художнього скла відбулись захисти дипломних робіт освітнього рівня магістр. Професійне коло українських склярів доповнили чотири перспективні, активні та талановиті художники: Христина Спільник, Соломія Ортинськи, Наталія Парщик і Руслан Лучка. Роботи державна комісія оцінила найвище - 100 балів отримав кожен з новоспечених магістрів.

Збірник Наукових досліджень до кваліфікаційних робіт

Перегляди семестрових робіт 2-4 курсів ОР Бакалавр

17 грудня, 2020 р.

Навіть у час карантинних обмежень на кафедрі художнього скла гарні новини. Уперше семестрові роботи студентів освітньої програми художнє скло відбувалися у новоствореній галереї у холі кафедри: рисунки й живописи виставлені на стінах, на сучасних галерейних підвісках і з якісним світлодіодним освітленням. Скло, натомість, красується в експозиційних шафах, виконаних за підтримки Українського культурного фонду.

Ще одним новаторством став перший перегляд нововведеної цього семестру на 4 курсі дисципліни "Концептуальні практики сучасного мистецтва" під керівництвом Олексія Хорошка. Зріз останніх тенденцій у світовому студійному склі свідчить про значний вплив сучасних напрямків - інсталяції, відеоарту, перформансу та інших - на творчість молодої генерації художників-склярів. Звичайно ж, ми можемо наполягати, що все ж традиції склярства і насамперед домінування матеріалу повинні бути в пріоритеті, проте стояти осторонь і не розкривати нашим студентам актуальних тенденцій, а відтак основ цих напрямків мистецтва, не маємо права. Для нас завжди найважливіше запевнити повноцінний підхід до освітнього процесу і довірити викладання кожної з дисциплін із навчального плану справжнім професіоналам.

Знайомство з абітурієнтами освітньої програми художнє скло

18 серпня, 2020 р.

Цьогоріч вступники мають можливість здавати творчі випробування на три різні освітні програми, а згодом робити вибір на користь однієї. Ми вирішили заохотити абітурієнтів, які розважають можливість поступати на освітню програму "Художнє скло", і розповісти про нас, нашу кафедру, нашу діяльність і досягнення. При нагоді в майбутніх студентів ЛНАМ була можливість торкнутися цього фантастичного матеріалу і виконати свою першу роботу з художнього скла власноруч. Зустріч і знайомство відбулося у Музеї скла у Львові, а далі педагоги кафедри Остап Іванишин, Людмила Литвин і Любомир Сікач провели майстер-клас у технолоніях розпису та термічного формування художнього скла. Будемо раді вітати нових членів гарної, теплої сім'ї склярів!

Адреса кафедри:
вул. Кубійовича, 35, Корпус №4, 3 поверх