Авторська екскурсія авторів виставки "Календар" для викладачів та студентів кафедри ХТ в Галереї "Зелена канапа"

неділя, 12. 02. 2023

12 лютого Дара Зав'ялова - одна з учасниць виставки "Календар", що відбувалася у галереї «Зелена канапа», зробила подарунок для нашої кафедри, провівши авторську екскурсію в останній день їх з Оленою Зотовою виставки. Слід зауважити, що обидві мисткині – випускниці нашої кафедри.
Фенісаж був чудовий !!!
У просторі галереї викладачі і студенти кафедри заглибилися у особливості роботи театрального художника та про вплив мистецтва текстилю на нинішню професійну діяльність художників театру.. А яке трепетне відношення мисткинь до матеріалу і різних технік, які фактично визначають творчий задум та якість виконання твору.
Що не кажіть, а поява таких авторських екскурсій під час проведення мистецьких виставок - це клас!