"Карантинні" захисти кафедри художнього текстилю

середа, 15. 07. 2020

Захисти кваліфікаційних робіт БАКАЛАВРІВ 2020 завершилися.
Ми вже вітали наших чудових талановитих дівчат з цікавими фаховими в усіх аспектах роботами. Мова йде і про образно-тематичні, і формально-композиційні, і проектно-графічні, і матеріально-технологічні якості цих унікальних творів, які часом виходили за межі вимог до кваліфікаційних робіт ОР "бакалавр".
Звісно, що це був дуже важливий для нас усіх досвід роботи. Для наших тепер уже молодих колег - досвід роботи в умовах обмежених реальних комунікацій, для їх керівників - досвід не лише розширення методів викладання, але й концентрації на найважливіших аспектах роботи. Звісно, що попереду буде детальний аналіз усіх викликів та проблемних місць такого формату співпраці, але вже нині можна сказати, що ті кроки, які робила кафедра останні роки щодо зміни навчальних планів, покращення робочих програм, дозволили нам на гарному рівні завершити цей навчальний рік навіть з такими обмеженнями вкрай важливого для мистецької освіти контактного навчання.
Тому ще раз - ЩИРО ВІТАЄМО НАШИХ ВИПУСКНИКІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ з гідним завершенням навчання бакалаврів 2020.
На жаль ми не мали можливість організувати традиційну експозицію дипломних робіт в Галереї ЛНАМ, отже пропонуємо огляд презентацій цьогорічних дипломних робіт.

Повернутись назад