Перегляди 1-3 курсів кафедри художнього текстилю (1 сем.)

п'ятниця, 22. 12. 2017

21-22 грудня відбулись курсові перегляди 1-3 курсів ОР "Бакалавр".


Традиційно кафедра відзначила експозицію 1 курсу (керівники - доцент Муращик І.О., приват-доцент Стеблій Г.Ф.), студенти якого вивчали основи композиції та опановували секрети ремізного і перебірного ткацтва, основи друку на тканині, а також комп'ютерне проектування (керівник Кусько К.С.).

Слід відзначити, що цьогорічні студенти 1 курсу раніше не мали досвіду ручного ткацтва та друку, але їх знайомство з традиційними техніками текстильного мистецтва відбулося на достойному рівні. Гарні результати показали вони і в курсових завданнях з важливої для текстильників дисципліни - живопису.

Порадували і результати роботи студентів 2 курсу, які працювали за програмами окремих спеціалізацій: "Художній розпис тканин" (керівник - приват-професор Жиліна М.П.) та "Художнє ткацтво" (керівник - приват-доцент Чабан Х.К.).
Вже багато років поспіль завдання цих програм для 2 курсу торкаються проблем декорування одягових тканин різними текстильними техніками. Відповідно побудована і програма з комп'ютерного проектування (керівник Кусько К.С.), де за допомогою комп'ютерних програм студенти навчаються створювати різноманітні орнаментальні структури.


Курсові завдання 3 курсу кафедри (керівник - ст.викладач Пшеничний Д.Я.) стосувалися складних питань оздоблення житлового інтер'єру та створення текстильних виробів інтер'єрного призначення. Окрім панно виконаних у різноманітних техніках ручного розпису та міні гобеленів тонкого шпалерного ткацтва, були представлені і вироби в комбінованих текстильних техніках. Щодо обов'язкової для  студентів усіх курсів дисципліни "Комп'ютерне проектування", то тут студенти знайомилися з програмами з векторної графіки ("Adobe Illustrator"), яка значно розширює палітру виражальних засобів молодих художників (керівник Цуркан К.С.). 


Вітаємо студентів 1-3 курсів з гарним завершенням зимових екзаменаційних переглядів.

Повернутись назад