Виставка «Тканина: цифровий і контактний друк»

вівторок, 07. 05. 2019

Спектр технік поверхневого декорування тканини сьогодні суттєво розширився завдяки новим цифровим технологіям. Відтак особливої ваги на кафедрі художнього текстилю ЛНАМ набуває запроваджена більш як десять років тому дисципліна «Комп’ютерне проектування» (автор Софія Бурак). Роботи, представлені на виставці, виконані  студентами 2 та 3 курсів  у графічних редакторах Adobe Photoshop та Adobe Іllustrator під керівництвом викладачів Катерини Кусько та Катерини Цуркан.

Використання новітніх методів оптимізує процес створення композиції, може бути корисним для безпосереднього друку на тканині та тиражування текстильних виробів. З іншого боку не втрачає актуальності унікальне рукотворення, до якого відносимо контактний друк за допомогою рослин.

 На виставці представлені проекти цифрових тканин студентів Анастасії Барабаш, Анни Кузіної, Юлії Павлюк, Софії-Віри Ваць, Надії Мельничук, Марії Гриджук, Лесі Цюцяк, Дарини Гурин, Богдани Гапляк, а також тканини Олексанра Опарія у техніці контактного друку рослинами (botanical print).

Виставка експонується в коридорі 2-го поверху адміністративного корпусу ЛНАМ (корпус № 1)

Куратор виставки Катерина Кусько.

2 поверх корпусу №1

Повернутись назад