Виставка "Арт-текстиль" у галереї "Пори року"

п'ятниця, 09. 02. 2018

9 лютого о 17:00 у галереї «Пори року ЛНАМ» відбудеться відкриття виставки сучасного художнього текстилю, яка продемонструє широкий діапазон творчих практик та технічних можливостей традиційного матеріалу.


Виражальні засоби сучасного художнього текстилю, які збагатили палітру формотворення та фактурно-пластичних можливостей дедалі більше привертають увагу сучасних художників. Текстиль як матеріал дає колосальні можливості для творчого експерименту. Базуючись на глибинних традиціях Львівської Школи текстилю, художники створюють надзвичайно цікаві, концептуальні та естетично довершені твори.

Експозицію виставки сформують роботи, виконані студентами, випускниками та викладачами кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв у найрізноманітніших техніках. Жанрове різноманіття представлених творів охоплює всі рівні: тематичні, формотворчі, орнаментальні, технологічні та втілює ідею самодостатності художньої творчості в текстилі. Роботи в експозиції сповнені глибокої емоційності та надзвичайної образної виразності.

Для усіх поціновувачів декоративно-прикладного мистецтва пропонується виставка, яка в доволі камерному просторі галереї відкриє глядачеві усе мистецьке різнобарв’я сучасного текстилю!

 

Адреса: м. Львів, вул. Вірменська, 23
Працюємо Ср. – Нд. з 10:00 до 18:00.
Офіційний сайт: lnam.edu.ua
Офіційна сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/poryrokugallery/
Контактна особа: Микола Грицеляк 063-845- 34-12

Вірменська, 23

Повернутись назад