Виставка графіки Олега Мінька

вівторок, 22. 11. 2016

22 листопада о 18:00 у галереї Гері Боумена , що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Наливайка, 18 відбудеться відкриття виставки графічних робіт Олега Мінька. На виставці будуть вперше представлені твори митця, що раніше не експонувались.

Виставка триватиме до 18 грудня 2016 р.

Графік роботи галереї: вт-нд з 13:00 до 19:00 (понеділок вихідний).

Про автора:

Олег Мінько (1938-2013) народився 3 серпня 1938 року у місті Макіївка на Донеччині. 1959 вступив до Львівського державного інституту прикладного та декоративного мистецтва на відділ художнього ткацтва (зараз Львівська національна академія мистецтв). Представник львівської мистецької школи. Працював у стилях реалізм, постмодернізм, експресіонізм. Учасник міжнародних виставок – у  Лондоні, Жешуві, Гельсінкі, Філадельфії, Чікаго, Вашингтоні, Бонні, Вроцлаві, Варшаві, Гданську та Берліні.

Від 1982 року працював викладачем. Професор, завідувач кафедри текстилю Львівської національної академії мистецтв. Отримував звання Заслужений художник України (1972) та Народний художник України (2009).

Ім'я Олега Мінька увійшло до підручників з історії української та зарубіжної культури ХХ століття та основ естетики. Мистецтвознавці називають стиль Мінька "Слов'янською гілкою" європейського експресіонізму. Митець створив понад 600 художніх творів, які посідають почесне місце у музеях України, США, Канади, Росії, Німеччини, Бельгії й приватних колекціях. Олег Мінько є автором численних гобеленів і театральних завіс. Одна з цих унікальних робіт прикрашає Будинок художника у Києві.

Мистецька галерея Гері Боумена

Повернутись назад