Освітня програма «Графічний дизайн»

Особливістю освітньої програми «Графічний дизайн» є широкий набір знань та вмінь, які студенти отримують упродовж навчання. Ми тісно співпрацюємо з львівським IT-кластером для оновлення змісту програми. Ще більше часу присвячено вивченню дизайну інтерфейсів. Ключовими складовими навчального процесу є індивідуальне менторство студентських проектів з боку представників компаній та можливість проходження практики в умовах, що максимально наближені до реального життя.

Наші студенти системно працюють над задачами різного рівня складності. Після завершення навчання кожен отримає міцне портфоліо, яке потрібне для успішної дизайнерської кар’єри.

За час навчання студенти програми «Графічний дизайн» зростають не тільки професійно. Для нас важливо, щоб за проектами і завданнями випускники бачили “широку картинку”. Відкритість, чесність, критичне мислення, усвідомлення соціальної відповідальності дизайнера — це ті цінності, навколо яких збудований навчальний процес. Студенти мають можливість розібратися у своїх сильних сторонах працюючи над міждисциплінарними проектами в дружній спільноті, яка об’єднує понад три сотні студентів і студенток з усієї України.

Дисципліни, які викладаються

• Основи композиції
  • Рисунок
  • Естамп
  • Живопис
  • Ілюстрація
  • Візуальна комунікація
  • Історія дизайну
  • Фотосправа
  • Шрифти і типографіка
  • Основи комп'ютерної графіки
  • Упакування
  • Проектування
  • Інформаційний дизайн
  • Технології
  • Веб технології

Збірники магістерських досліджень

Від 2018 року магістри кафедри графічного дизайну викладають фраґменти своїх досліджень у коротких статтях, які формують електронний збірник.

Збірник магістерських досліджень, #5/2021
#5/2021